AUTOFÓLIE

Správna voľba pre zlepšenie imidžu Vášho auta a zvýšenie komfortu jazdy.

Nezáleží na tom, či šoférujete luxusný sedan, SUV alebo nákladné auto, Vaše vozidlo je odrazom Vašej osobnosti. Takže chcete, aby Vás jeho vzhľad vždy reprezentoval. Ponúkame Vám možnosť nielen vylepšiť vzhľad Vášho štvorkolesového miláčika, no zároveň chrániť Váš majetok, nakoľko autofólie firmy Adorn Slovakia zvyšujú i bezpečnostný štandard vozidla. Naše fólie Vám:

  • pridajú na elegancii exteriéru Vášho vozidla
  • ochránia interiér pred škodlivým pôsobením slnečného žiarenia
  • zabezpečia vyššiu bezpečnosť prepravovaných osôb i tovaru pred neželanými pohľadmi
  • zlepšia viditeľnosť i pri pohľade z vozidla a znížia riziko oslepenia vodiča prudkým svetlom

High Performance (HP) Fusion fólie sú špičkové metalické fólie s najlepšími technickými parametrami. Sú vysoko farebne stabilné so zachovaním všetkých funkcií po celú dobu životnosti. Klienti si môžu voliť medzi fóliami s 20, 30 a 50 percentnou priepustnosťou svetla.

High Performance (HP) Charcoal je profesionálne metalizovaná fólia, ktorá poskytuje maximálnu tepelnú reflexiu pri zachovaní vysokej estetickej úrovne. Sú vysoko farebne stabilné so zachovaním všetkých funkcií po celú dobu životnosti. Klienti si môžu voliť medzi fóliami s 5, 10, 20, 30, 40 a 50 percentnou priepustnosťou svetla.

Quick Dry – ako názov naznačuje, tieto nereflektívne uhlíkové fólie sa vyznačujú rýchlym schnutím po inštalácii na auto sklo čo je veľmi výhodné v chladných klimatických podmienkach. Naše nemetalizované rýchlo schnúce fólie sú určené predovšetkým pre automobily, ktoré majú zabudované antény, telefóny alebo GPS systémy. Quick Dry Plus sú jemne silnejšie fólie ako Quick Dry. Obidva typy fólií sú kryté doživotnou zárukou a sú dostupné v 5, 20, 30, 40 alebo 60 percentnej priestupnosti svetla. Všetky fólie sú vyrobené so Super Shrink ™ a patentovanou Anti-Static™ technológiou, jedinečnou na Slovensku ponúkanou novinkou. Vďaka nim fólia dokáže odolávať poškriabaniu, inštalácia je rýchlejšia, úspornejšia a menej náročná.

Pretože každé vozidlo i jeho majiteľ sú jedineční, ponúkame Vám širokú škálu automobilových fólií, ktoré Vám zabezpečia jedinečný
vzhľad nezávislý od typu vozidla. Od vysoko účinných metalických fólií až po štandardné fólie, bez zrkadlového efektu.
Posledné menované sú ideálne pre automobily so zabudovanými anténami, telefónmi a GPS. Sme presvedčení, že ponuka autofólií firmy Adorn Slovakia plne uspokojí všetky Vaše špecifické požiadavky. Môžete si vybrať z rôznych farebných variácií a dokonale tak zladiť autofólie s exteriérom Vášho vozidla. Fólie firmy Adorn Slovakia taktiež spĺňajú všetky legislatívne normy EU, týkajúce sa montáže autofólií a limitov povolenej priepustnosti viditeľného svetla. Ak sa rozhodnete pre akýkoľvek výrobok našej firmy, zaručujeme Vám vysoký štandard kvality jednej z najväčších svetových firiem na súčasnom trhu.

Pri odbornej inštalácii prevedenej oprávnenou montážnou firmou je záruka 5 rokov.

Pozor na lacné náhrady, ktoré niesú schválené MDPT SR, ale naviac sú nekvalitné a nespĺňajú očakávané vlastnosti.